Par mums

"Artehaus" SIA ir dibināts 2007.gada 4. septembrī un 2019. gada septembrī tam apritēja 12 gadi. Jau kopš uzņēmuma darbības pirmsākumiem galvenais darbības virziens ir bijis saistīts ar durvju tirdzniecību un montāžu. 

Saprotot, ka Latvijas tirgū akūti trūkst kvalitatīvu mājas ārdurvju ar skaidri saprotamiem un Eiropā atzītiem tehniskajiem rādījumiem, kā arī Latvijas iedzīvotāju arvien pieaugošās intereses par energo resursu taupīšanu un siltumnoturīgāku materiālu izmantošanu būvniecībā, pasīvo māju tēmas aktualizēšanās, "Artehaus" SIA uzņēmuma vadība pieņēma lēmumu 2013. gadā uzsākt sadarbību ar Polijas metāla durvju ražotāju "WIKĘD Sp. z o.o. Sp. k.". 

Ņemot vērā, ka "Artehaus" SIA jau kopš dibināšanas brīža ir bijis svarīgi piedāvāt tādu produkciju par kuras kvalitāti uzņēmums ir pārliecināts, tad pašas pirmās WIKED durvis tika iemontētas uzņēmuma tā brīža Ogres durvju salonā un tikai pēc attiecīgo durvju testēšanas ziemas apstākļos, siltumnoturības un izpildījuma kvalitātes pārbaudes dzīvē, WIKED produkciju sāka piedāvāt uzņēmuma klientiem. 

Kopš 2014. gada "Artehaus" SIA ir "WIKĘD Sp. z o.o. Sp. k." ražoto durvju oficiālais pārstāvis Latvijā.

Kā norāda uzņēmuma pārstāvis "Mūsu lielākā balva ir apmierināts klients un ņemot vērā lielo jauno klientu īpatsvaru, kuri pasūta WIKED ārdurvis savai mājai pēc draugu, paziņu un kaimiņu ieteikumiem, esam pārliecināti, ka tālajā 2013. gadā pieņēmām pareizo lēmumu, piedāvājot mūsu klientiem tieši WIKED ražotās māju ārdurvis."


0
 .