Par papildu paneļiem

Situācijās, kad ailes ir jau daudz lielākas kā parasti nepieciešams vienai vērtnei, ir iespējams durvis sakomplektēt vai nu ar otru vērtni vai arī ar papildus sānu vai augšas stikla vai pildītajiem paneļiem, kā arī ar sānu dekoratīvajiem paneļiem. Ar papildus paneļiem aprīkotas fasādes durvis vēl vairāk paspilgtinās emocijas, aplūkojot tās no malas. Stikla sekcijas lieliski arī kalpo kā papildu dabīgās gaismas avots no āras. 

Lieliski ir tas, ka līdzīgi kā stikls durvīs, arī šeit ir trīs stiklu pakete, kur vidējais stikls var būt dekoratīvs. Tātad, piemēram, esat izvēlējušies stiklotas durvis ar daļēji matētu stiklu, tad arī stikla paneli varat izvēlēties ar šādu pašu matējumu. 

Durvis var nokomplektēt ar sekojošiem paneļu variantiem:

  1. Sānu stikla vai pildītie paneļi;
  2. Augšas stikla vai pildītie paneļi;
  3. Verami un neverami Dekoratīvie paneļi sānos - izpildījums kā durvju vērtnei

Šeit Tu vari ievadīt gan tekstu, gan ievietot attēlus un tabulas, ja ir tāda nepieciešamība.

1. Sānu stikla vai pildītie paneļi

Kad durvju aile ir platāka, parādās iespēja vēl vairāk individualizēt savas parādes durvis. Sānu paneļus var komplektēt gan no vienas, gan abām pusēm. Tos var pasūtīt nepieciešamajā izmērā.


Augšējie stikla vai pildītie paneļi

Ja ailes ir augstākas kā standarta durvju augstums, tad ir divi varianti kā to risināt. 

  1. Viens variants ir pasūtīt nestandarta izmēra durvis. Maksimālais pasūtāmais durvju augstums ir 2.40 metri.
  2. Otrs variants ir augšējais stikla vai pildītais panelis. To iespējams pasūtīt dažādos platumos un augstumos un var kombinēt kopā ar sānu stikla/pildītajiem vai dekoratīvajiem paneļiem.


Durvis ar papildu dekoratīvo daļu (veramu / neveramu)

Premium / Premium Termo durvju sērijas var nokomplektēt ar otru veramo vērtni pēc izvēlētā dizaina. Savukārt neveramus dekoratīvos paneļus var pievienot tikai durvīm ar TERMO kārbu, tātad - Premium Termo, Optimum Termo un Termo Prestige LUX sērijām.