Biežāk uzdotie jautājumi

Vēlies atbildes? Mums tās ir!

Kāpēc labāk izvēlēties WIKED durvis, nevis durvju tirgū pieejamās lētākas Ukraiņu,Baltkrievu vai Krievijas ārdurvis?

Galvenā atšķirība no standarta metāla durvīm, kas nākušas no Ukrainas, Baltkrievijas un Krievijas ir pašā durvju konstrukcijā.Parastajām metāla durvīm visbiežāk ir vai nu locītā vai trub-veida metāla kārba, kura atsevišķos modeļos ir siltināta ar akmens/minerāl vati, savukārt vērtne ir izgatavota vai nu no trub-veida metāla pa perimetru un piemetinātām metāla loksnēm no katras puses vai metāla lokšņu vietā MDF no vienas vai abām pusēm un siltināta ar akmens/minerāl vati.Šādā konstrukcijā savukārt var nākties saskarties ar vairākām problēmām:

  1. Ņemot vērā, ka metāls ir siltuma/aukstuma vadošs materiāls, tad, neatkarīgi no tā vai konstrukcija ir siltināta vai nav, aukstā ziemā - aukstums pa metālu novadās uz mājokļa iekšpusi un veidojas balta sarma vai notecējumi uz grīdas. 
  2. Vēl trakāk ir slēdzeņu daļā, ja durvis ir komplektētas ar zirnekļu tipa atslēgu, tad siltinājuma slēdzeņu daļā parasti vispār nav vai ir ļoti minimāls. Tas savukārt nozīmē, ka vērtne var izsalt visā augstumā slēdzenes pusē. 
  3. Vēl viena problēma ir izmantotajā siltināšanas materiāla, proti, akmens/minerāl vatei ir tieksme nosēsties, kas savukārt nozīmē, ka pēc gadu lietošanas durvju augšpuse varētu vairs nebūt siltināta, jo viss var būt nosēdies uz leju.

Wiked durvju vērtne savukārt ir izstrādāta tā, lai maksimāli samazinātu aukstuma/siltuma cirkulāciju pa konstrukcijām. Vērtni pa perimetru satur līmēts koks, tajā arī ir iestrādātas slēdzenes un eņģes. Savukārt metāla loksnes kas stiprinās pie koka no abām pusēm savstarpēji nav savienotas, līdz ar to pa metālu aukstums nenonāks mājokļa iekšpusē. Kā siltinājuma materiāls ir izmantotas poliuretāna putas, kas blīvi iepūstas durvju vērtnē un veido stingru konstrukciju, un laika gaitā paliks savā vietā. Savukārt TERMO sērijas gadījumā, durvju kārba ir izgatavota no alumīnija pakešu tipa kārbas ar iestrādātu plastikāta tiltu, kas sadala kārbu divās daļās un novērš aukstuma pārvietošanos pa kārbas konstrukciju uz telpas iekšpusi.

Vai var pasūtīt durvis nestandarta izmēru ailēm?

Jā, tas ir iespējams. WIKED KLASIKA kolekcijas durvis var gan noīsināt par 10cm, gan pasūtīt ar lielāku augstumu - max 240cm (TERMO durvju sērijām). Tāpat TERMO sēriju durvis no jebkuras kolekcijas ir iespējams nokomplektēt ar dekoratīviem, stikla un pildītiem sānu paneļiem ja durvju aile ir platāka vai ar stiklotiem / pildītiem paneļiem virs durvīm, ja durvju aile ir augstāka kā standarta durvju augstums. Savukārt Premium sēriju durvis var pasūtīt arī kā divviru durvis.

Cik ātri var saņemt durvis?

Izņemot atsevišķus durvju modeļus, kas tiek turēti uz vietas noliktavā un ir pieejami saņemšanai uzreiz, parasti durvis tiek izgatavotas pēc jūsu vēlmēm, jo pat iegādājoties standarta durvju komplektu, jūs varat izvēlēties durvju krāsu, furnitūru, furnitūras krāsu un citas detaļas. Durvis tiek pasūtītas uz izgatavošanu līdz nākamās darba dienas vakaram, kopš brīža kad esam saņēmuši jūsu avansa maksājumu. Standarta izgatavošanas un saņemšanas laiks ir 6 līdz 8 nedēļas.

Man visas iekšdurvis ir baltā krāsā, taču ārā visām durvīm ir jābūt antracīta krāsā, vai durvīm katrā pusē var būt cita krāsa?

Standarta izpildījumā durvīm var izvēlēties kādu no 10+ pieejamajiem krāsu toņiem. Durvju virsma ir pārklāta ar izturīgu plēvi (līdzīgi kā PVC logiem, kad pasūtāt tos, piemēram, Zelta ozola krāsā. 
Par papildu piemaksu durvis var pasūtīt arī krāsotas jūsu noteiktā krāsu tonī pēc RAL krāsu kataloga. Durvis var būt gan vienā krāsā, gan arī katrā pusē var būt cita krāsa. Tāpat ir iespējams izvēlēties "BIKOLOR" opciju, kad tiek izmantotas standarta krāsas, bet no vienas puses izvēlas, piemēram, antracīta, no otras puses, piemēram, baltu. Vēl ir opcija, ka no vienas puses ir RAL krāsots no otras puses standarta krāsa.

Ja atbildi uz savu jautājumu šeit neatradāt un vēlaties uzzināt ko sīkāk, ir nepieciešams cenu piedāvājums konkrētam objektam, vai ir kādi citi jautājumi, tad:

  • Gaidīsim jūs ciemos pie mums - Vienības gatvē 136a, Rīgā
  • Visu noprecizēsim, ja pazvanīsiet uz +371 25539039.

0

Pirkumu grozs